Winnica Ostrowskich

 • adres:  Komodzianka 94, 23-440 Komodzianka
  województwo: lubelskie
  zobacz na mapie >>>
 • areał: 40 arów
  główne odmiany: Regent, Acolon, Muskat, Muskat Odeski, Aurora
 • właściciel: Małgorzata i Wojciech Ostrowscy
  osoba do kontaktu: Małgorzata Ostrowska
 • +48 602 314 916
 • GPS: 50°40’41.636″N 22°47’15.941″E

o winnicy:

Witamy w Komodziance!

Nowe, ustronne miejsce w małej miejscowości Komodzianka stało się dla nas miejscem do założenia przydomowej winnicy. Roztocze Zachodnie to teren magiczny, jeszcze częściowo nieokiełznany, a to za sprawą ukształtowania terenu. Pagóry Roztocza to przede wszystkim plątanina ciągnących się na kilka kilometrów, głębokich i rozgałęzionych lessowych wąwozów. Już od wiosny uwodzą bielą tarniny, zielenią soczyste trawy. Lato objawia się zapachem gryki, złotem ciężkich kłosów i kusi zapachem malin, porzeczek, jeżyn i miodu. Jesień stroi drzewa w kolorowe złoto i zachęca do grzybobrania.

Praca w winnicy daje nam radość i satysfakcję a zadowolenie naszych gości jest tym, co utwierdza nas w słuszności obranej drogi.

Wszystkich tych, którzy tak jak my cenią sobie spokój, piękno otaczającej przyrody lub chcą odpocząć od pośpiechu i zgiełku dnia codziennego zapraszamy do siebie. Chętnie podzielimy się posiadaną wiedzą i umożliwimy degustację tutejszego wina.


wina:

BIAŁE, CZERWONE, RÓŻOWE


prowadzimy sprzedaż wina:  nie

(w 2018 przymierzamy się do sprzedaży)


pokoje gościnne:

3 pokoje gościnne

.

 

 • ©Baza Winnic Polskich tworzona jest przez Studio Wina, jeśli chcą Państwo dodać swoją winnicę do bazy, prosimy o kontakt na adres: redakcja@studiowina.pl .

zobacz także

Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

weryfikacja wieku czy masz ukończone 18 lat?